Гравець "Вест Бромвіча" ледь не побився з фанатом "Вест Хема"

"Вест Хем Юнайтед" проведе розслідування конфлікту між фанатом клубу і півзахисником "Вест Бромвіч Альбіон" Джейком Лівермором

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sky Sports.

Конфлікт стався в ході другого тайму матчу між командами в 22-му турі АПЛ, який відбувся 2 січня і завершився перемогою лондонців з рахунком 2:1.

Як повідомляє джерело, на 64-й хвилині Лівермор був замінений, і коли йшов на лаву запасних, один з фанатів "Вест Хема" почав викрикувати образи про його сина, який помер в 2014 році незабаром після народження. Також уболівальник згадав про те, що Лівермор після смерті сина вживав кокаїн. Гравець не витримав і вступив у суперечку з вболівальником, через що співробітники стадіону вивели хавбека в підтрибунне приміщення.

"Він би нізащо не пішов туди спеціально, якби його не спровокували. Ще не розмовляв з Лівермором з цього приводу, але обов'язково зустрінемося і обговоримо те, що трапилося", - сказав після матчу головний тренер "Вест Бромвіча" Алан Пардью.