Фанати "Вест Хема" ледь не зірвали матч АПЛ (ВІДЕО)

В матчі 30 туру Англійської Прем'єр-ліги між "Вест Хемом" та "Бернлі" (0:3) фанати господарів влаштували безчинства не трибунах та прорвалися на футбольне поле

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на BBC Sport.

Після першого гола гостей на 66-й хвилині на поле вибіг уболівальник, який попрямував до капітана "Вест Хема" Марка Нобла і вступив з ним у конфлікт. А вже після другого м'яча "Бернлі" на 70-й хвилині другий фанат виявився в центрі поля з кутовим прапорцем в руках.

Заворушення трапилися і на трибунах. Зокрема, через протест фанатів ложу для VIP-гостей довелося залишити одному з власників "Вест Хема" Девіду Саллівану.