UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Знаменитий український спортсмен "наїхав" на журналістку, бо та недооцінила його досягнення

Зірковий український гімнаст Олег Верняєв завоював срібло Європейських ігор 2019-го року в багатоборстві

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. На початку року Верняєв переніс дві операції, через що в квітні вперше з 2013-го року не зумів завоювати медаль чемпіонату Європи. Втім, до Європейських ігор гімнаст встиг підготуватися краще, пройшов кваліфікацію багатоборства, а в фіналі завоював срібло.

Однак під час інтерв'ю після вручення медалі журналістці вдалося засмутити гімнаста невдалим запитанням: "Я тебе вітаю, хоч і зі сріблом, але це теж нагорода. Думаю, що для України це сьогодні теж свято".

"Чому перше запитання: "Ну, срібло..."? Чому всі так звикли, що має бути золото? - емоційно перепитав Верняєв. - Це спорт, нереально бути завжди на висоті. Тим більше, ви бачите, що як і рік, то якісь проблеми. Нормально, все йде своєю чергою, все потрохи. Працюємо, готуємося. На теперішній момент срібло - це дуже радісний для мене колір заліза. Я не сильно готувався, але медаль є, тепер буде легше налаштуватися на фінали. Головне, що тренер задоволений, а все інше мене не цікавить".

 

Читайте також: Знаменитий український спортсмен трохи не дотягнув до золота Європейських ігор

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook