ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жданов побачив "російський слід" у "зриві" підготовки України до Олімпіади

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов вважає, що проросійські ЗМІ намагаються зірвати підготовку українців до Олімпіади
Depo.
17 березня 2016 12:45
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Cектор, вкидаючи чутки про масовий відток збірників в інші країни, російські ЗМІ зривають підготовку, пише Жданов у "Фейсбуці".

"Станом на початок березня 2016-го українські спортсмени вже отримали 119 ліцензій на літні Олімпійські ігри і 85 ліцензій на Паралімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро. Підготовка до ігор відбувається в нормальному, робочому режимі. 144 млн 419 тис грн передбачено на виплату солідних грошових винагород спортсменам-чемпіонам і призерам Олімпійських ігор, а також їх тренерам.

Ще раз підкреслюю, що чутки про масовий відтік членів олімпійської та паралімпійської збірної України - це заяви безвідповідальних осіб, часто інспіровані ззовні. У багатьох таких вкиданнях чітко простежується проросійський слід.

Подібні заяви і замовні сюжети і статті виходять в ЗМІ і на телеканалах, контрольованих Кремлем і використовуються для путінської пропаганди в Україні. Ці зусилля мають просту задачу - зірвати підготовку України до Олімпіади", - сказав Жданов.

Зазначимо, що у ЗМІ, але не тільки російських, з'являється інформація, що після Олімпіади Україну покине ряд спортсменів.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор