Збірна України драматично програла Австрії на чемпіонаті Європи

Збірна України з гандболу прикро програла Австрії у другому матчі групового етапу чемпіонату Європи, поєдинок завершився з рахунком 30:34

Збірна України драматично програла Австр…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Підопічні Сергія Бебешка видали хороший матч. Протягом усього поєдинку команди йшли рівно.

На 54-ій хвилині зустрічі рахунок був 29:29. Бебешко взяв тайм-аут, проте це не допомогло команді. 3 голи у ворота України за наступні 2 хвилини підірвали впевненість в собі, а австрійці впевнено пресингували до кінця.

Чемпіонат Європи. Груповий етап. Група В

Україна – Австрія 30:34 (18:17)

За підсумками 2-го матчу Україна йде в групі на останньому місці, не набравши жодного очка в двох матчах. Лідирує Австрія з 4-ма очками в активі. На 2-му та 3-му місцях Чехія і Македонія відповідно з 2-ма очками у кожної. Переможець чемпіонату Європи отримає олімпійську ліцензію для участі в Олімпіаді-2020. Команди, що зайняли 2-ге та 3-тє місця виходять в кваліфікаційний олімпійський турнір, який пройде 17-19-го квітня у Франції, Німеччині та Норвегії.

Відзначимо, що це перший чемпіонат Європи для України з 2010-го року. У першій грі Україна поступилася Північній Македонії.