Як чемпіонка світу з велоспорту зірвалася з обриву під час гонки
Американська велосипедистка Хлоє Дігерт вкрай невдало завершила гонку чемпіонату світу на час в Імолі (Італія)
- Сектор
-
24 вересня 2020 22:58
Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат".
Під час проходження крутого повороту 23-річна спортсменка не втрималася на трасі і буквально вивалилася за її межі. Хлоє зірвалася в обрив, звідки її дістали лікарі.
🇮🇹#Imola2020 ¡TREMENDA CAÍDA! Chloe Dygert🇺🇲 (USA), la campeona mundial de contrarreloj 2019, aspiraba a conseguir una nueva medalla en Imola, pero sufrió una dramática caída en Imola, volando por encima del guardarraíl. Esperamos que se encuentre bien.
— CiclismoInternacional (@CiclismoInter) September 24, 2020
pic.twitter.com/UpnMWWct5H
Дігерт за допомогою вертольота була відправлена в найближчий госпіталь. Повідомляється, що ніякої небезпеки для її життя в даний час немає.
"Все, що ми знаємо, – це те, що вона в свідомості і говорить", — йдеться в повідомленні Федерації велоспорту США, яке опубліковано на NBC Sports.
Варто зазначити, що до моменту падіння Хлоє лідирувала в гонці. Після її сходу новою чемпіонкою світу стала Анна ван де Брегга з Нідерландів. У 2019 чемпіонат світу виграла саме Дігерт.
Читайте також: Зірковий нападник заплакав на прощальній прес-конференції в "Барселоні"
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:10Гравці NAVI зіграють у Counter-Strike 2 із футболістами "Динамо" Київ
- 18:11Favbet став титульним партнером хокейного клубу "Шторм-Одеса"
- 18:07Українські тенісистки вперше вийшли у півфінал Кубка Біллі Джин Кінг
- 14:53Ліга чемпіонів-2025/26 стартувала без наших команд, але українські гравці вже заявили про себе
- 19:30Боксер Усик нарешті зіграв у футбол
- 16:41Перервали серію поразок: чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті світу
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 11:50Чоловіча збірна України з пляжного футболу бойкотує матч за бронзові нагороди Євроліги-2025: відома причина ФОТО
- 10:59Збірна України з волейболу програла бельгійцям на старті чоловічого чемпіонату світу Відео
- 21:48Шанси поїхати на чемпіонат світу тануть: футбольна збірна України зіграла внічию з Азербайджаном у відборі на мундіаль-2026 ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Відео
- 15:23Житомирське "Полісся" підписало знаного воротаря, нових гравців і екстренера – усі виступали за столичне "Динамо"
- 00:18 Футбольна національна збірна України поступилася Франції на старті відбору на чемпіонат світу-2026 ФОТО Відео
- 22:48Молодіжна збірна України з футболу з перемоги почала відбір на Євро-2027
- 16:45Відомий склад збірної України на чемпіонат світу з легкої атлетики: хто з лідерів виступить
- 15:25Остання українська тенісистка покинула US Open-2025
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 00:46"Шахтар" "на валідолі" пройшов швейцарців і гратиме у груповому етапі Ліги конференцій
- 23:59Житомирське "Полісся" було в кроці від сенсації в матчі з "Фіорентиною" на її полі, але не дотерпіло
- 23:25"Динамо" Київ перемогло ізраїльтян, але поступилося їм у боротьбі за вихід у групу Ліги Європи