UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Відома українська спортсменка шокувала фото своїх стертих тренуваннями рук

Бронзова призерка чемпіонату Європи та срібна – юнацької Олімпіади каноїстка Людмила Лузан опублікувала пост в Instagram

Відома українська спортсменка шокувала ф…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Вона вирішила показати своїм уболівальникам, що спорт це не тільки поїздки в Італію на збори чи виступи на великих турнірах, а й дуже багато тренувань:

– Зворотній бік медалі. Багатьом сподобалася моя "жіночна" рука у сторіз. Хочу сказати, там зовсім квіточки порівняно з моїми мозолями, коли розпочинаю втягуватися на воді. Наприклад, після зими. І я вирішила показати реальне життя всіх зборів і тренувань, через що я проходжу.

Мало у кого настільки сильно стираються руки, але я потрапляю в те число обраних. Відразу скажу, нічого не допомагає, ні інші намотування, ні якісь рукавички, я випробувала все – результат не змінюється. Просто треба перетерпіти, і з часом руки адаптуються.

Згідна, з боку виглядає жорстко. Якщо чесно, сама дивлюся на ці фотографії і дивуюся, як так можна працювати веслом, маючи такі рани?! Але, я вже настільки звикла до цієї особливості, що майже не помічаю.

Максимально концентруюся на тренуванні і не прислухаюся, що мене щось болить. Хоча буває сльози самі по собі капають... Загалом, перемотую пластиром пальці, мажу Судокремом, йодом – і в повний перед.

Відповідь одна. На шляху до своєї мрії ніщо не зупинить. Можна стерпіти цю тимчасову біль заради перемог.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"ОБРАТНАЯ СТОРОНА МЕДАЛИ" Многим понравилась моя "женственная" рука в истории👋 Хочу сказать, там совсем цветочки, по сравнению с моими мозолями, когда начинаю втягиваться на воде. Например, после зимы 😅 ⬆️ И я, решила, показать, реальную жизнь всех сборов и тренировок, через что, я прохожу 🤯 • Мало у кого, насколько сильно стираются руки, но я попадаю в то число избранных.🤷‍♀️ Сразу скажу, ничего не помогает, ни другая намотка, ни какие-то перчатки, я испробовал ВСЁ - результат не меняется. Просто, надо перетерпеть и со временем, руки адаптируются 🤐 • Согласна, со стороны выглядит жестко. Если честно, сама сморю на эти фотографии и удивляюсь, как так можно работать веслом, имея такие раны?! 😱 Но, я уже насколько привыкла, к этой особенности, что почти не замечаю. Максимально концентрируюсь на тренировке и не прислушиваюсь, что меня что-то болит. Хотя, бывает слёзы сами по себе капают... 🤷‍♀️😅 В общем, перематываю пластырем пальцы, мажу Судокремом, йодом и в полный перед. • • Ответ один. На пути к своей мечте, ничто не остановит. Можно стерпеть эту временную боль, ради побед 🥇 — #canoesport #canoe #canoesprint #planetcanoe #canoelife #icfsprint #canoewomen #ukraineteam #rowing #hardsport #iloverowing #canoeua #canoeeurope #braca_paddles #plastexboat #мозоли #трудовыебудни #тренировки #будни #жизньспортсмена #напутикмечте #работай #больвременна #моябольшаялюбовь

Допис, поширений ЛЮДМИЛА ЛУЗАН 🦁 (@liudmilaluzan)

Читайте і дивіться також: "Я повернусь сильнішою": Як жахливо виглядає обличчя Шевченко після побиття від американки

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"