ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В української спортсменки виявлено мілдронат

Українська легкоатлетка Наталія Лупу не їде на чемпіонат світу-2016 у приміщенні
Depo.
15 березня 2016 19:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на сайт ФЛАУ. У Всесвітньої антидопінгової агенції виникли питання щодо вживання мілдронату українською легкоатлеткою Наталією Лупу. У зв’язку з цим вирішено скасувати поїздку Наталії до Портленду на чемпіонат світу-2016 у приміщенні, де вона мала змагатися на дистанції 800 метрів. Наразі відповідні органи ФЛАУ проводять консультації з WADA щодо ситуації, яка склалася.

"2001-го року у мене виявили певні зміни в кардіограмі. З того часу я кожні півроку спостерігаюся у кваліфікованих лікарів, зокрема у вченого у галузі кардіології, доктора медичних наук, професора, члена Нью-Йоркської академії наук Тащука Віктора Корнійовича з Чернівців. Віктор Корнійович веде мене по моєму серцю. Він, а також Диспансер Українського центру спортивної медицини кожні півроку прописували мені Мілдронат, оскільки при моєму діагнозі саме цей препарат мені оптимально підходить.

Оскільки Мілдронат з 1 січня 2016 року було включено до списку заборонених препаратів, я заздалегідь, з середини листопада, завершила його прийом. Цього терміну мало вистачити, щоб його складові залишили організм і я могла виходити на бігову доріжку і брати участь у змаганнях", - прокоментувала ситуацію сама Наталія Лупу.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор