Український спортсмен виграв фінальний етап престижних змагань в Австрії

Українець Марк Падун виграв фінальний етап престижної багатоденки "Тур Альп"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Xsport.

Марк Падун став переможцем заключного етапу престижної багатоденки категорії 2HC Тур Альп. Для 21-річного українця з команди Bahrain Merida, який проводить свій перший сезон в еліті, це поки найгучніший тріумф в кар'єрі. На гонці, яка вважається генеральною репетицією перед Giro d'Italia, в цьому році брали участь триразовий переможець Tour de France Крістофер Фрум, екс-чемпіон Giro Даміано Кунего, призер загального заліку Tour de France Тібо Піно та інші.

Дистанція 5-го етапу становила 164.2 км з фінішем в австрійському Інсбруку, який в цьому році прийматиме чемпіонат світу з шосейного велоспорту. На маршруті розташовувалося дві категорійні гори, на яких лідери генеральної класифікації вели боротьбу за перемогу в загальному заліку. Однак Марк втрутився в розбірки лідерів. Падун зумів протриматися попереду на всіх підйомах, а потім за 5 км до фінішу зробив сольну атаку, яка і принесла йому перемогу.

Загальний залік "Туру Альп" виграв Тібо Піно з Groupama - FDJ. Француз на 15 секунд випередив напарника Падуна по Bahrain Merida Доменіко Поццовіво. Марк Падун завдяки перемозі на 5-му етапі значно поліпшив своє становище. "Тур Альп" він завершив на 12-му місці в загальному заліку (+3:14). Друге місце українець зайняв в молодіжній класифікації, поступившись 1:41 австралійцю Джейсону О'Коннору з Dimension Data.