Українські синхроністки зібрали сім медалей на етапі світової серії в Парижі

Збірна України з синхронного плавання на етапі Світової серії в Парижі виграла сім нагород

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sports.ru.

Єлизавета Яхно виграла "бронзу" в технічній програмі в соло з результатом 88.2743 бали, в груповому змаганні українки також посіли третє місце (89.9400). "Золото" виграли росіянки (93.6476).

У другий день турніру збірна України взяла "золото" в довільній програмі групи (91.6667), випередивши Францію (86.0333) і Білорусь (83.4000). У довільній програмі комбінації наша команда також посіла перше місце (92.1000).

В останній день змагань Яхно посіла друге місце в довільній програмі соло (91.5667) і також взяла "срібло" в парі з Анастасією Савчук в довільній програмі (91.6000).

Також українки виграли "золото" в хайлайтах (91.6667).

Нагадаємо, раніше українці завоювали три медалі на престижних змаганнях з плавання.