Українські дзюдоїсти шокували виступом на Росії

Збірна України завоювала бронзу на першому в історії командному чемпіонаті Європи з дзюдо, який проходив у російському Єкатеринбурзі

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт Федерації дзюдо України.

Змагання проходили у форматі "стінка на стінку", коли в одному поєдинку беруть участь по три спортсмени й по три спортсменки.

Україна делегувала вісьмох спортсменів. Авторами "бронзового" здобутку української команди є: Марія Скора (вага до 57 кг, Запоріжжя), Ірина Хрящевська (до 70 кг, Київ), Єлизавета Каланіна (понад 70 кг, Кременчук), Галина Тарасова (понад 70 кг, Запоріжжя), Геворг Манукян (до 73 кг, Київ), Віталій Шепель (до 90 кг, Запоріжжя), Олександр Гордієнко (понад 90 кг, Одеса) і Андрій Колесник (понад 90 кг, Київ). Збірна України отримала 10 тисяч євро, що дорівнює виграшу третього призового місця (за перше місце надавалося 30 тисяч, за друге - 20 тисяч євро). Слід додати, що золоті нагороди чемпіонату Європи здобула збірна Німеччини, срібло - у команди Нідерландів. Окрім України, ще одне бронзове місце - у росіян (поєдинку за 3-тє місце на турнірі не передбачено).