Українки виграли "золото" та "бронзу" на чемпіонаті Європи

Фінальний забіг на 800 м серед жінок вийшов, в першу чергу, тактичною боротьбою: ніхто не хотів стартувати раніше часу, аби не перегоріти на фініші

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Українки Наталія Прищепа та Ольга Ляхова перші 600 метрів відсиджувалися ззаду, а стартували лише на останньому віражі.

Прищепа увімкнулася разом з француженкою Ренелль Ламот, вони швидко обійшли лідерок і вибігли на останню пряму поруч. Однак Ламот не вистачило до фінішу, а Наталя, як і два роки тому, виграла золото. Українка стала першою в історії атлеткою, яка двічі поспіль виграла чемпіонат Європи на 800 м.

Несподівано потужно за Прищепою увімкнулася також Ольга Ляхова, яка дотерпіла до фінішу і опинилася на третьому місці. Бронзова медаль для Ольги.