Українець сенсаційно фінішував третім на етапі престижної велобагатоденки "Вуельти"

Сьогодні відбувся 12-й етап іспанської велогонки "Вуельта", яка входить до трійки найпрестижніших у світі

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Сегодня.

На дистанції 181 км вдало виступив український велогонщик Марк Падун, що представляє команду Bahrain-Merida. Падун фінішував на третьому місці, показавши однаковий результат з переможцем Олександром Генье з Франції.

У загальному заліку лідирує іспанець Хесус Еррада. Марк Падун перемістився на 97-е місце, з відставанням 1 годину 21 хвилина і 5 секунд від лідера. "Вуельта", яка є третім і заключним Гранд-туром сезону, проходить в 73-й раз. Фініш багатоденки пройде в Мадриді 16 вересня.