Українець Гераскевич гарантував собі олімпійську ліцензію в скелетоні

Український скелетоніст Владислав Гераскевич не вразив на етапі Кубка світу в Сент-Моріці, зайнявши 27-е місце, проте він зробив останній крок до завоювання олімпійської путівки

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Sport Arena.

Стартувавши під першим стартовим номером, Гераскевич не зміг показати свій максимум. І хоча він пройшов дистанцію досить чисто, траса була ще занадто "повільною" (чим більше скелетоністів роблять спроби, тим швидше стає лід), щоб українець зачепився за місце в топ-20. У підсумку, Владислав зайняв 27-е місце в першій спробі, відставши від 20-го рядка на 0.18 секунди.

Цей результат приніс Гераскевичу 32 очка, але найважливіше інше - нижче українця фінішував норвежець Алекс Ханссен, головний конкурент в боротьбі за олімпійську ліцензію. Ханссен закінчив гонку 30-м, набрав 20 очок і остаточно втратив шанси на завоювання олімпійської ліцензії.

Тим самим Владислав, по суті, гарантував собі путівку на Олімпіаду. Поки він проходить шостим по третій квоті (максимум - дев'ять скелетоністів за цією квотою), але до кінця кваліфікаційного періоду Гераскевич може впасти на восьме місце.

Посунути його вниз можуть представники Італії та Румунії, які мають виступати на етапах регіональних змагань. Але це ніякої ролі не зіграє - Владислав залишиться восьмим, посівши останнє прохідне місце (дев'ята квота відійде представнику африканської країни).