Україна програла Росії: принциповий матч у Португалії закінчився сльозами українських дівчат (ФОТО)

У португальському місті Гондомар відбувся поєдинок за 3-тє місце, у ході якого наша команда відіграла відставання у два м'ячі, однак не змогла здобути перемогу

Україна програла Росії: принциповий матч…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт ФФУ. Дебютний чемпіонат Європи з футзалу серед жінок стартував у п'ятницю, 15-го лютого. Українки в півфіналі програли господаркам першості португалкам (1:5), тому в неділю змагалися у втішному фіналі.

Початок поєдинку з Росією пройшов у боротьбі, а на 5-ій хвилині перший небезпечний удар у складі нашої команди завдала Сидоренко. Проте в середині тайму синьо-жовті пропустили – простріл партнерки замкнула Данілова. Пізніше Лебедєва влучила у штангу, а на 15-ій хвилині вона ж після розіграшу ауту подвоїла перевагу своєї команди.

Наприкінці першого тайму українки перехопили ініціативу. Особливо активною була Дударчук, яка, рятуючи наші ворота, заробила шостий фол для суперниць. Дабл-пенальті взялася бити Воловенко: точний удар у правий кут – і гол. На перерву синьо-жовті пішли, поступаючись із рахунком 1:2.

У другому таймі підопічні Олега Шайтанова продовжували володіти ігровою перевагою, однак небезпечних моментів довелося зачекати. На 29-ій хвилині після фолу голкіпера суперниць у власному штрафному арбітр призначив пенальті, який упевнено реалізувала Титова. Камбек збірної України – 2:2.

До завершення основного часу голів більше не відбулося, тому долю бронзи визначила серія пенальті. На жаль, ключовим у всьому поєдинку став промах Форсюк під час виконання останнього удару.

Фінальна стадія Євро-2019

Півфінали. Україна – Португалія – 1:5, Росія – Іспанія – 0:5

Матч за 3-тє місце

Росія – Україна – 2:2 (пен. – 3:2)

Голи: Данілова, 9; Лебедєва, 15 – Воловенко, 18, дабл-пенальті; Титова, 29, з пенальті)

Серія пенальті: Філісова – 1:0, Дубицька – 1:1, Чернова – 2:1, Воловенко – 2:2, Олькова – 3:2, Форсюк – 3:2 (повз ворота)

Україна: Сагайдачна – Сидоренко, Титова, Воловенко, Форсюк – Митрофанська, Шульга, Кліпаченко, Кирильчук, Гриценко, Павленко, Дубицька, Єрьоменко, Дударчук