Український лідер у драматичному матчі обіграв "Динамо" в Лізі чемпіонів

У рамках 5-го туру гандбольної Ліги чемпіонів у групі B запорізький "Мотор" удома обіграв "Динамо" (Бухарест, Румунія) з рахунком 28:27

Український лідер у драматичному матчі о…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. У першому таймі "Динамо" ніяк не відпускало господарів у відрив.

Одного разу запоріжці лідирували +3, але потім румуни рахунок зрівняли, і на перерву команди пішли за рахунку 13:13.

У другому таймі "Динамо" знову перебувало в ролі наздоганяльників і успішно з цим справлялося, але останній результативний кидок за "Мотором", і він став переможним.

Найрезультативнішими у складі переможців стали литовець Айденас Малашинскас і білорус Борис Пуховський – по п'ять голів.

Ліга чемпіонів. 5-ий тур

"Мотор" (Україна) – "Динамо" (Бухарест, Румунія) 28:27 (13:13 15:14)

Після п'яти турів "Мотор" в турнірній таблиці групи B займає шосте місце з двома перемогами і трьома поразками.