Український чемпіон Європи погрожує змінити громадянство

Майстер кульової стрільби зі Львова, чемпіон світу-2018 Павло Коростильов, котрий нещодавно став бронзовим призером ІІ Європейських ігор у Мінську (Білорусь), дав інтерв'ю, в якому розповів про те, який він бідний і як мало платить держава за його перемоги

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на galinfo.com.ua.

Спортсмен запевнив, що розмір преміальних впливає на мотивацію.

"Для прикладу, раніше моя зарплатня як спортсмена була на рівні продавця білизни в одному з торгових центрів Львова. Зараз - не набагато більша. Зрозуміло, що представник країни, де за золото платять разів у двадцять більше, ніж у нас, буде вмотивованішим. Зате на Олімпіаді, де Україна платить вже більше сотні тисяч "зелених", з тебе може сім потів від хвилювання зійти. Мабуть, потрібно вирівняти якось ті цифри, бо важко перелаштовуватися. За перемогу на Європейських Іграх в Україні ти отримаєш 50 тисяч гривень, а Азербайджані – 75 тисяч доларів", - заявив спортсмен.

На фоні цих всіх негараздів чи задумувались над тим, щоб виступати за іншу країну? 

"Не кривитиму душею: думав і не один раз. Знаю, що багато країн мене приймуть, тільки потрібно сказати, що я готовий. У нас, як і в кожному спорті, є ризики для здоров’я. Не можу я заробити на безбідну старість в Україні, а тим більше тоді, якщо будуть травми чи якісь інші негаразди. Тренери інших країн у розмові лише за мій перехід, однак конкретних і предметних пропозицій не було, поки що. Сподіваюся на зміни за ці п’ять років, якщо за президента Володимира Зеленського нічого не відбудеться, тоді тут немає що робити", - сказав Коростильов.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook