Український борець приголомшливо переміг росіянина на чемпіонаті Європи

Відбулися півфінальні зустрічі першого дня чемпіонати Європи зі спортивної боротьби

Український борець приголомшливо переміг…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Першими на килим у Римі вийшли представники греко-римського стилю.

В 1/2-ій фіналу вагової категорії до 77 кг боровся Володимир Яковлєв. Спортсмен із Дніпра без особливих шансів поступився угорцю Золтану Леваї з рахунком 0:7. Завтра на Яковлєва очікує малий бронзовий фінал, суперник стане відомий за результатами втішних зустрічей.

Справжнє диво створив дворазовий чемпіон світу U-23 Семен Новіков. У вазі до 87 кг харків'янин зійшовся з одним із лідерів збірної Росії в цій категорії, молодим, але титулованим Олександром Комаровим. Програючи за ходом зустрічі, до останніх секунд Новіков не залишав надію вирвати перемогу і йому це вдалося.

Дія, зроблена (переворот з рукою і головою на 2 бали) за менше, ніж 10 секунд до кінця зустрічі, вивела українця в фінал. У сутичці за золото українець зустрінеться з Віктором Лорінцом з Угорщини, який на минулому чемпіонаті світу в Нур-Султані завоював срібло.

Після сенсації, яку створив Микола Кучмій, вигравши в чвертьфіналі в одного з найтитулованіших борців сучасності, турка Різи Кайаалпа, – вихід у фінал здавався неминучим. Але проти цього був румун Алін Чіураріу, який мінімально здолав Миколу за балами 2:1.

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"