Українські легкоатлетки вибороли три нагороди Всесвітнього континентального туру

У хорватському Загребі і швейцарській Беллінцоні пройшли старти Всесвітнього континентального туру

Українські легкоатлетки вибороли три наг…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. У Загребі Анна Рижикова з результатом 54,87 секунди посіла друге місце на дистанції 400 метрів з бар'єрами. На цих же змаганнях інша українка Марія Сіней стала 12-ою у потрійному стрибку.

У Беллінцоні Вікторія Ткачук (400 м з бар'єрами) фінішувала третьою (54.75 с). Крім того, Марія Килипко посіла друге місце в стрибках із жердиною (4,50 м).

Нагадаємо, Рижикова, Ткачук та Килипко – фіналістки Олімпіади-2020. Після Токіо українки також вдало виступали на інших змаганнях. Зокрема, Рижикова і Ткачук відібралися у фінал Діамантової ліги. Килипко ж посіла третє місце на змаганнях в Німеччині.