Українські борці в силовому стилі виграли ще дві медалі в Римі

Українські борці вільного стилю Василь Михайлов і Ерік Арушанян стали бронзовими призерами чемпіонату Європи в Римі (Італія)

Українські борці в силовому стилі виграл…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Михайлов завоював медаль в категорії до 79 кг, перемігши у вирішальній сутичці болгарина Джемала Алі з рахунком 7:0. До цього Василь переміг француза Сайфедіна Алекму і Александроса Цантікідіса з Греції.

Арушанян став бронзовим призером у вазі до 65 кг після того, як здолав француза Ахмеда Еззу з рахунком 11:6. На шляху до медалі Ерік також здолав грека Фотіоса Попадакіса, болгарина Стефана Іванова і поляка Кшиштофа Беньковскі.

Жіноча збірна з боротьби посіла друге місце в загальному медальному заліку на чемпіонаті Європи.

Читайте і дивіться також: Українська красуня знову феєрично перемогла – цього разу в Глазго