Українська спортсменка виграла "золото" чемпіонату Європи

Стрибунка у висоту Юлія Левченко завоювала золоту медаль на командному чемпіонаті Європи, який зараз проходить у польському Бидгощі

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Спорт Арену.

У фіналі українка показала результат 1,97 метрів, що принесло в загальний залік української збірної 12 очок.

Також бронзову медаль на змаганнях сьогодні завоювала метальниця молота Ірина Климець.

У загальному командному заліку Україна продовжує посідати 7-е місце. Для збереження прописки в Суперлізі України потрібно завершити змагання не нижче поточного сьомого місця, а в цілому в польському Бидгощі представлені спортсмени 12 країн.

Командний чемпіонат Європи з легкої атлетики триває три дні, і його завершення відбудеться вже сьогодні, 11 серпня.