Українська легкоатлетка продемонструвала свій найкращий час у забігу зі світовим рекордом

У п'ятницю, 4-го жовтня, в катарській Досі проходять змагання 8-го дня чемпіонату світу з легкої атлетики

Українська легкоатлетка продемонструвала…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sport.ua. Увага українських шанувальників спорту була прикута до фіналу 400-метрівки з бар'єрами.

Українка Ганна Рижикова з результатом 54.45 фінішувала на 7-му місці. Це її найкращий результат у сезоні.

А перемогу в фінальному забігу здобула Далайла Мухаммад з США зі світовим рекордом 52.16.

Читайте і дивіться також: Знаменита українська спортсменка-красуня показала шалені емоції під час змагань