Таліби обезголовили афганську волейболістку і виклали фото страти в соцмережах
Члени руху "Талібан" обезголовили афганську волейболістку Махджубін Хакімі й опублікували в соцмережах фотографії її відрубаної голови
Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на New York Post. Хакімі була однією з найкращих гравчинь кабульського клубу, а також виступала за молодіжну збірну Афганістану.
Її стратили в рамках операції військ "Талібану" з пошуку спортсменок в столиці Афганістану.
Тренерка Хакімі Сурайї Афзал (з міркувань безпеки вона використовує псевдонім) так прокоментувала показову страту: "Всі гравці волейбольної збірної та інші спортсменки перебувають в поганому становищі, в розпачі та страху. Всі були змушені втікати і жити в невідомих місцях".
За інформацією видання Persian Independent, лише дві представниці збірної Афганістану з волейболу змогли вилетіти з країни. Решта спортсменок продовжують жити в страху, і це стосується не тільки волейболу.
Читайте також: Олімпійська чемпіонка звернулася до людей, які мають проблеми з психічним здоров'ям
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Інші види