Спортсмени поскандалили під час змагань через вболівальників

Шотландець Роберт Макінтайр і американець Кайл Стенлі, що грали в одному флайті British Open в четвер і п'ятницю, посварилися по ходу другого раунду

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Спорт24.

Макінтайру не сподобалося, що Стенлі не попереджав глядачів про свої неточні удари. Зазвичай, якщо гольфіст бачить, що м'яч летить сильно вліво або вправо і може потрапити в уболівальників, він кричить слово Fore!

"Ух, я йому сказав пару ласкавих, не стану вам це зараз повторювати. Але я повинен був йому донести, що він не правий. Він не дуже добре сприйняв мою критику.

Коли він зривав удари, я і мій кедді кричали Fore! А він просто стояв і дивився. А у людей не було достатньо часу зреагувати, тому що ми це робили з запізненням, чекаючи, що він сам їх попередить. У підсумку він потрапив в маму мого кедді Грега. Я сказав Стенлі, що мені це не сподобалося, а він розсердився, що я йому щось говорю. Він перший гравець, який так себе веде. М'яч відразу полетів в сторону, ми чекали, що він крикне, а він мовчав.

Начебто з нею все в порядку, але так себе не ведуть. У всіх матеріалах для гравців йдеться, що ти повинен кричати Fore!, якщо м'яч летить в натовп", - заявив Макінтайр виданню The Scotsman.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook