"Слуга народу" Беленюк не добрався до золотої медалі на чемпіонаті Європи з боротьби

На чемпіонаті Європи у Варшаві (Польща) Жан Беленюк, який є депутатом Верховної ради України, завоював бронзову медаль

Про це повідомляє Depo.Сектор. Однак такий результат навряд чи повністю влаштував амбіційного українського борця, який наполегливо готується до Олімпіади, – він розраховував на золото континентальної першості.

У ваговій категорії до 87 кілограмів Жан Беленюк переміг бронзового призера Олімпіади-2016 німця Деніса-Максіміліана Кудлі.

Раніше срібний призер Ігор у Ріо-2016, дворазовий чемпіон світу Жан Беленюк сенсаційно програв у чвертьфіналі. Титулований українець не зміг нічого зробити в сутичці проти Зурабі Датунашвілі. Після цього грузин вийшов у фінал, а Жан боровся за право вийти на бронзову зустріч у так званих втішних сутичках.

Читайте і дивіться також: Знаменитий український спортсмен викликав "на дуель" депутата від "Слуги народу"