"Слуга народу" Беленюк не добрався до золотої медалі на чемпіонаті Європи з боротьби

На чемпіонаті Європи у Варшаві (Польща) Жан Беленюк, який є депутатом Верховної ради України, завоював бронзову медаль

"Слуга народу" Беленюк не добрався до зо…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Однак такий результат навряд чи повністю влаштував амбіційного українського борця, який наполегливо готується до Олімпіади, – він розраховував на золото континентальної першості.

У ваговій категорії до 87 кілограмів Жан Беленюк переміг бронзового призера Олімпіади-2016 німця Деніса-Максіміліана Кудлі.

Раніше срібний призер Ігор у Ріо-2016, дворазовий чемпіон світу Жан Беленюк сенсаційно програв у чвертьфіналі. Титулований українець не зміг нічого зробити в сутичці проти Зурабі Датунашвілі. Після цього грузин вийшов у фінал, а Жан боровся за право вийти на бронзову зустріч у так званих втішних сутичках.

Читайте і дивіться також: Знаменитий український спортсмен викликав "на дуель" депутата від "Слуги народу"