Шахіст Каспаров розлютився на рішення ПАРЄ повернути Росію у свій склад

Російський гросмейстер Гаррі Каспаров розкритикував рішення ПАРЄ повернути делегацію Росії до свого складу

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Твіттер Гаррі Каспарова.

Відповідаючи на слова глави МЗС Німеччини Хайко Маса про те, що "це хороша новина для громадянського суспільства Росії", Каспаров написав у Твіттері: "Від імені російського громадянського суспільства, вимушеного жити за кордоном, пішли ви на х*й. Смирення по відношенню до диктатора і винагороду агресії погіршать ситуацію, як і завжди".

Шахіст вважає повернення делегації Росії в ПАРЄ капітуляцією.

"Франція, Німеччина, давня мрія про Європу та світі, керованому верховенством закону, а не силою зброї, все скінчено. 198 голландців вбиті Росією на MH17, 8/10 голландських делегатів сьогодні на стороні Путіна. Ганьба.

Це капітуляція гірша, ніж в Мюнхені в 1938 році, тому що вони не схожі на нацистську військову машину. Вони ховаються за "Газпромом" і приховують свої імена і особи.

Цього достатньо, щоб змусити мене переглянути свою позицію проти Брексіта. Об'єднана Європа була створена для того, щоб поширювати свої законні права і права людини через свої інститути. Без цінностей інститути стають інструментами корупції і гноблення.

Європейські бюрократи, які говорять, що хочуть "тримати Путіна за столом" для ведення переговорів, повинні запитати про це жителів Алеппо. Якщо вони зможуть знайти когось ще живим", - написав Каспаров в твіттері.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор