"Шахтар" програв на виїзді "Манчестер Сіті". Як це було

"Шахтар" програв матч 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів проти англійського "Манчестер Сіті"

"Шахтар" програв на виїзді "Манчестер Сі…

Depo.Сектор відстежував все найцікавіше до та під час матчу в Манчестері.

23:38 - Матч завершено. "Шахтар" непогано виглядав, але все ж програв.

23:32 - І все ж 2:0... Стерлінг забиває!

23:15 - Сейв! П'ятов тягне удар від Агуеро!

23:14 - Пенальті у ворота "Шахтаря".

23:08 - Дещо знітилися "гірники" після пропущеного голу. І їх можна зрозуміти. Поки що "Сіті" ближе до другого голу, ніж "Шахтар" до нічиєї.

22:52 - Гол! "Ман Сіті" забиває. Автор голу - Кевін Де Брюйне.

22:47 - Другий тайм "is under way", як сказали б у Англії! Продовжуємо вболівати.

22:44 - Тут нам Джо підказує, що "Ман Сіті" ще жодного разу не грав внічию 0:0 в груповому етапі ЛЧ. Тому гол у другому таймі матчу проти "Шахтаря" точно буде. Хто його заб'є?

22:32 - Перерва. 0:0 в Манчестері.

22:29 - А тут вже "Сіті" мав забивати. Але Сане пробив повз ворота.

22:26 - Вау! Ордець мав неймовірний шанс забити. Але він не форвард, нажаль...

22:19 - Активний старт від "Шахтаря", який мав навіть пару моментів біля воріт "Сіті", гравці якого, схоже, як і побоювався Гвардіола, не налаштувалися на гру на всі 100%.

21:58 - Ще трохи народу підтягнулося на стадіон.

The start of an expensive week. #MCFC v #ShakhtarDonetsk with @tworsleyinsta #ChampionsLeague #UCL

Публикация от Craig Sedwell (@csedwell) Сен 26 2017 в 11:50 PDT

21:45 - Матч розпочався. Поїхали!

21:45 - Матч не викликав ажіотажу у Манчестері. Принаймні, за кілька хвилин до початку матчу користувачі соцмереж викладали світлини, на яких видно багато вільних місць на стадіоні "Етіхад".

Дуже мало глядачів і у секторі для гостьових фанатів.

Great turnout for shaktar fans...

Публикация от Matthew Gillen (@mattgillen1) Сен 26 2017 в 11:38 PDT

21:31 - Поки що далеко до аншлагу на стадіоні. Але в Англії вміють заповнювати трибуни швидко. То ж почекаємо.

21:15 - Тим часом на "Етіхаді" знайомі нам танці!

Британцы демонстрируют отличное гостеприимство #Etihad #ManchesterCity #Shakhtar

Публикация от Даниил Вереитин (@dan_vereitin) Сен 26 2017 в 11:05 PDT

20:35 - А от і стартові склади! У "Шахтаря" все без сюрпризів.

"Манчестер Сіті": Едерсон, Вокер, Стоунз, Агуеро, Де Брюйне, Делф, Сане, Д. Сілва, Фернандіньо, Отаменді, Жезуш

"Шахтар": П'ятов, Бутко, Степаненко, Тайсон, Фред, Бернард, Марлос, Ордець, Феррейра, Ісмаїлі, Ракицький

19:57 - Юнаки "Шахтаря" свій матч в Манчестері програли. Чи вийде у основи зіграти краще?

19:08 - "Ман Сіті" - четвертий суперник "Шахтаря" з Англії в Лізі чемпіонів.

18:23 - Гвардіола відверто заявляє, що його гравці можуть недостатньо серйозно поставитись до "Шахтаря". Цікаво, цікаво...

17:17 - Коментатор Віктор Вацко тим часом шукає Моурінью біля стадіону МЮ. Нічого не переплутав?

Where is Jose? ????????⚫️

Публикация от Viktor Vatsko (@v.vatsko) Сен 26 2017 в 2:58 PDT

16:38 - Нагадуємо про наш ранковий матеріал про можливий склад "Шахтаря" на матч в Манчестері.

"Шахтар" на "Сіті" без Срни: Яким складом Фонсека зіграє в Манчестері

16:18 - У "Шахтарі" нагадують нам про час початку матчу в Манчестері. Навіть для тих, хто перебуває в інших країнах світу.

16:02 - "Ман Сіті" втрачає основного захисника. Звичайно, не можна радіти травмам футболістів, але безперечно - для "Шахтаря" це гарна новина.

15:30 - "Шахтар" з "Манчестер Сіті" гратиме в "білій" формі.

15:30 - Як виглядає вражаючий стадіон, на якому "Шахтар" гратиме з "Манчестер сіті".