Росію можуть позбавити права виступати на Олімпіадах

Росію можуть позбавити права виступати на Олімпіадах в разі невиконання умов ВАДА

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ТАСС.

Керівник відділу спортивних конвенцій Ради Європи, член наглядової ради РУСАДА Сергій Хричіков повідомив, що російські спортсмени можуть бути позбавлені права виступати на Олімпійських іграх в тому випадку, якщо не будуть виконані критерії ВАДА. Вчора виконком організації відновив РУСАДА в правах з двома обов'язковими умовами: до кінця року ВАДА має намір отримати дані з московської лабораторії, а до 30 червня 2019 року повинні бути перевірені ще раз всі підозрілі допінг-проби.

"РУСАДА після вчорашнього рішення виконкому ВАДА перебуває на перехресті. Російське антидопінгове агентство має можливість вийти остаточно з кризи, якщо всі умови, зазначені вчора, будуть виконані в терміни, визначені виконкомом ВАДА. Але якщо вони не будуть реалізовані, то позиції Росії істотно погіршаться. Вчора Росії з боку ВАДА було надано серйозний кредит довіри.

Але якщо після вчорашнього відновлення РУСАДА не будуть виконані в строк критичні умови, зазначені виконкомом, то закінчитися все може дуже сумно - аж до позбавлення російських спортсменів права виступати на Олімпійських іграх. Все це говориться в новому міжнародному стандарті відповідності, який був прийнятий в листопаді минулого року в Сеулі і вступив в силу в квітні 2018 го. І все підписанти Всесвітнього антидопінгового кодексу, починаючи з МОК і закінчуючи останньою міжнародною федерацією, повинні його виконувати", - наводить ТАСС слова Хричікова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Мітки: #на Росії