Російський волейболіст викинувся з вікна через ставки

23-річний волейболіст Микита Марченко, який виступав за збірну МГТУ імені Баумана, випав з 10 поверху гуртожитку на Госпітальній набережній

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Телеграм-канал "Мутко проти".

За даними джерела слідчі знайшли в його телефоні повідомлення, в якому він розповів, що вліз в борги через ставки.

"Все почалося після перемоги збірної Росії над Іспанією. Я сильно напився і додав до цього травички. Було дуже погано.

На наступний день я в напівп'яному стані підвернув гомілкостоп. Думав, що це несерйозно, тому що травмувався часто.

Далі почалося найстрашніше. Десь підслухав, щось почув про ставки. Хто кому зіллє, як грати будуть. З цього все почалося. Поставив невеликі гроші, програв. Поставив ще, в надії відігратися. Були перемоги і поразки. На ігри зі своєю участю не ставив, тому що знав, чим це загрожує професійному спортсмену. Програв трохи, далі не став захоплюватися.

Потім з'являється Кіра. "Позич грошей подрузі, потім є стовідсотковий варіант підняти грошей, типу договірняк". Не вірив, переконала. В цілому віддав їй 52 тисячі.

А далі я без грошей. Скоро весілля, зарплати немає. Ось тут і почалося. Став брати кредити. І почав ставити. Ставив постійно в надії підняти грошей і закрити борги. Не буду вдаватися в подробиці, в двох словах програв все.

Тому зараз я на краю, швидше за все, ви мене більше не побачите.

Втомився від всього. Зарплату, яку обіцяли, не платять, винні більше мільйона. Ці гроші вирішили б всі проблеми, але керівництво клубу любить обманювати і красти. Я так більше не можу. Слабкість духу? Так. Але це нелюдське ставлення мене вбило.

Вибачте мене всі команди. Мої батьки, дружина, родичі треба. Але більше немає сил терпіти", - написав Марченко в записці.

Читайте також: Обвинувачений у вбивстві призера Олімпіади визнав свою провину

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор