Російський атлет почав стікати кров'ю під час підняття 426-кілограмової штанги (ВІДЕО)

Російський атлет Михайло Шівляков відзначився неординарним виступом на легендарному турнірі "Arnold Classic"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на obozrevatel.com.

Пауерліфтер з Омська трохи налякав присутніх, коли під час змагань почав стікати кров'ю.

Інцидент стався, коли Шівляков став піднімати штангу вагою в 426 кілограмів. Михайло взяв снаряд, після чого у нього з носа пішла кров. Незважаючи на сильну кровотечу росіянин все ж зумів утримати штангу, ставши в результаті бронзовим призером змагань.

Найращим став багаторазовий переможець турніру "Найсильніша людина планети" - ісландець Юліус Бьернссон, який також відомий роллю Григора Клігана в культовому серіалі "Гра престолів". "Срібло" завоював американець Браян Шоу.

Відзначимо, що "Arnold Classic" був вперше організований в 1988 році колишнім культуристом, багаторазовим переможцем "Містер Олімпія" і кіноактором Арнольдом Шварценеггером. Турнір щорічно проходить в США.