UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Російських спортсменів не допустили на чемпіонат світу з легкої атлетики

ІААФ направила в ВФЛА інформацію про причини відмов в нейтральному статусі 18 легкоатлетам з Росії

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на російські ЗМІ.

Глава робочої групи ІААФ з відновлення в правах ВФЛА Руне Андерсен повідомив, що організація продовжила відсторонення Росії. Рада ІААФ одноголосно проголосував проти відновлення.

Андерсен зазначив, що ВФЛА не виконала критерії для відновлення статусу, таким чином, росіяни виступлять на чемпіонаті світу в Катарі в нейтральному статусі.

10 вересня стало відомо, що ІААФ взагалі відмовила 18 спортсменам.

Олександрі Яришкіній (стрибок у висоту), Наталії Погребняк (100, 200 м), Анастасії Вітюговій (метання диска) було відмовлено через недостатню кількість часу знаходження їх в пулі. Інформація щодо Павла Савіна (400 м) вимагає додаткової перевірки.

У рішеннях щодо Ганни Авдєєвої (штовхання ядра), Олександри Гуляєвої (800, 1500 м), Олени Гордєєвої (штовхання ядра), Ангеліни Жук-Краснової (стрибок з жердиною), Антоніни Кривошапко (400 м), Катерини Конєвої (стрибок у довжину, потрійний стрибок), Дар'ї Нідбайкіної (потрійний стрибок), Костянтина Плохотнікова (1500 м, 3000 з/п), Євгенії Соловйової (штовхання ядра), Катерини Строкової (метання диска), Ганни Чічерової (стрибок у висоту), Максима Якушева (3000 м з / п), Олени Лашманової (спортивна ходьба), Катерини Зав'ялової (800, 1500 м) причиною відмов вказані розслідування, пов'язані з перевіркою бази LIMS московської лабораторії. 

Наявність в минулому дискваліфікації за порушення антидопінгових правил зазначено в якості обтяжуючих обставин для отримання нейтрального статусу для Анни Авдєєвої, Анни Чічерової, Катерини Конєвої, Катерини Зав'ялової і Олександри Гуляєвої.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook