Російських спортсменів дискваліфікували через махінації

Росіяни Всеволод Кашкін і Костянтин Коршунов дискваліфіковані після першого заїзду в змаганнях екіпажів двомісних саней на чемпіонаті світу в Кенігсзе за спробу фінішувати після падіння з допомогою рук

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ТАСС.

Кашкін і Коршунов під час спуску допустили серйозну помилку, яка спричинила падіння на великій швидкості. Спортсмени зуміли в підсумку повернутися в сани, продовживши спуск. Однак фініш на трасі в Кенігсзе знаходиться на ділянці з контр-нахилом, внаслідок чого їхали на малій швидкості спортсмени не зуміли доїхати до фінішу півтора-два метри. Вони намагалися дістатися до лінії, відштовхуючись від льоду руками, але зробити це сспортсменам завадили судді.

В результаті Кашкін і Коршунов дискваліфіковані згідно з правилами Міжнародної федерації санного спорту за спробу фінішувати за допомогою додаткових зусиль.

В п'ятницю, 29 січня, в спринтерській гонці ЧС-2021 Кашкін і Коршунов, є чинними чемпіонами Європи в командній гонці, зайняли 12-е місце.