ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Росіян, які перемогли на престижній автогонці, дискваліфікували через махінації

Після закінчення гонки "24 години Ле-Мана" технічні делегати виявили, що в конструкції заправної машини відбулися зміни, що дозволили швидше подавати паливо в бак

Depo.
19 червня 2018 09:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ТАСС. Російська команда G-Drive Racing у складі Романа Русинова, французів Жана-Еріка Верня і Андреа Піццітоли, яка здобула перемогу в гонці "24 години Ле-Мана" в класі LMP2, дискваліфікована через порушення регламенту.

Після закінчення гонки технічні делегати виявили, що в конструкції заправної машини відбулися зміни, що дозволили швидше подавати паливо в бак. В обмежувач потоку був вставлений додатковий механізм, який з самого початку не входив в креслення. У зв'язку з цим змінився розмір поверхні обмежувача, що призвело до порушення регламенту.

У понеділок пройшли слухання, на яких представники G-Drive Racing намагалися довести, що обмежувач суворо відповідав кресленням. До того ж в правилах, згідно з якими заборонено додавати додаткові механізми, не було ніяких подробиць. Незважаючи на аргументи представників G-Drive Racing, команда була дискваліфікована.

Таким чином, перемогу в гонці "24 години Ле-Мана" в класі LMP2 здобув екіпаж Signatech Alpine Matmut в складі французів Пьерра Тір'є і Ніколя Лапьерра, бразильця Андре Неграо.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор