Регбійна збірна Росії "образилась" через антиросійські акції і не поїде в Грузію

Товариський матч збірної Росії з регбі з Грузією не відбудуться

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Р-Спорт".

Гра повинна була пройти в Тбілісі 27 серпня, але російська сторона відмовилася від неї в зв'язку з політичною ситуацією.

"Федерація регбі Росії з глибоким занепокоєнням спостерігала за недавніми подіями в Грузії і, зокрема, в Тбілісі. На жаль, виступи радикально налаштованих осіб, що відбуваються на території Грузії, призводять до випадків порушення громадського порядку і можуть створювати загрозу життю та здоров'ю осіб, які перебувають в цій країні.

У зв'язку з цими обставинами змушені повідомити вам, що Федерація регбі Росії вважає неможливим проведення матчу між збірними командами Грузії та Росії, запланованого на 27 серпня 2019 року в Тбілісі. Федерація регбі Росії глибоко цінує партнерські відносини, що склалися з Союзом регбі Грузії і вважає за необхідне нагадати, що одним з основних принципів нашої гри є солідарність і взаємна повага, які виходять за межі культурних, географічних, політичних і релігійних відмінностей", - йдеться в заяві.

На початку липня з'явилася інформація про відрахування двох грузинських гравців з московського клубу за антиросійські жести. Пізніше її спростували.

 

Читайте також: Грузинські футболісти висловили громадянську позицію антиросійськими гаслами

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook