ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Путін каже, що більшість росіян не вживають допінг

Президент Росії Володимир Путін прокоментував допінговий скандал
Depo.
16 березня 2016 16:28
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Сектор з посиланням на ТАСС, в середу на нараді з членами уряду Путін торкнувся спортивної теми, заявивши, що результати російських спортсменів не можуть бути поставлені під сумнів жодними скандалами.

За словами Путіна, більшість з них ведуть себе гідно і допінг не вживають.

"Ми по праву пишаємося досягненнями наших спортсменів, і їх результати не можуть бути поставлені під сумнів жодними скандалами. Це абсолютно очевидна річ, тим більше що переважна більшість наших атлетів поводяться гідно і ні до яких заборонених препаратів відношення не мають", - сказав він.

У той же час президент Росії велів не політизувати допінговий скандал, не шукати теорії змови, а вчасно реагувати на рекомендації Всесвітньої антидопінгової агенції (WADA) і активніше з ним співпрацювати.

"Потрібно активніше розвивати партнерську взаємодію з міжнародними організаціями, які працюють в цій сфері, перш за все зі Всесвітнім антидопінговим агентством і Міжнародним олімпійським комітетом, як і раніше, виконуючи всі офіційні рішення і рекомендації цих авторитетних міжнародних організацій", - додав Путін.