П'ятиразового чемпіона світу з Росії спіймали на допінгу

П'ятиразовий чемпіон світу і володар бронзової медалі Олімпійських ігор 2012 року з веслування на каное Олексій Коровашко дискваліфікований на чотири роки за порушення антидопінгових правил

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Спорт-Експрес.

Як повідомила генеральний секретар Всеросійської федерації веслування на байдарках і каное (ВФГБК) Олена Ісхакова, тестування поза змаганнями Коровашкова в серпні 2017 року показало наявність в допінг-пробі спортсмена забороненої речовини.

"Інформація про те, що в допінг-пробі Коровашкова було виявлено заборонену речовину, стала для нас великим ударом, - цитує ТАСС Ісхакову. - Спортсмен наполіг на розтині проби "Б", але вона теж виявилася "брудною". Міжнародна федерація, яка проводила тестування Коровашкова, прийняла рішення дискваліфікувати його на чотири роки".

Термін дискваліфікації каноїста завершиться 9 серпня 2021 року. У допінг-пробі 26-річного спортсмена був виявлений еритропоетин (ЕПО). Раніше Коровашко без пояснення причин не був допущений Міжнародною федерацією веслування на байдарках і каное до участі в Олімпіаді-2016.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор