Офіційно: збірній України вимушено доведеться зіграти з Росією (ФОТО)

У португальському місті Гондомар півфінальними поєдинками стартував дебютний чемпіонат Європи з футзалу серед жінок

Офіційно: збірній України вимушено довед…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт ФФУ. Збірна України, яка потрапила до числа чотирьох найкращих команд континенту, розпочала турнір матчем із господарками.

Одразу після стартового свистка суперниці синьо-жовтих розпочали тиснути та регулярно турбували нашого голкіпера. У першому таймі воротар Сагайдачна впоралася з ударом Дженні, однак на добивання першою встигла Сільва.

Зовсім іншою стала картина на початку другого тайму – головний тренер Олег Шайтанов добре попрацював із підопічними в перерві. Українки розпочали сміливіше йти вперед і на 22-й хвилині зрівняли рахунок. Титова в контратаці прострілила на Сидоренко, якій залишилося тільки замкнути передачу – 1:1.

Після цього португалки деякий час грали невпевнено, однак синьо-жовті більше не зуміли засмутити Ану Катаріну. Посеред тайму господарки знову притисли нашу збірну до її воріт і до кінця гри відзначилися ще 4 рази.