Несподіванка дня: В Британії назвали найкращого спортсмена року

Гравець в крикет Бен Стоукс визнаний спортивною особистістю року у Великій Британії за версією BBC

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на BBC.

Друге місце в голосуванні посів пілот "Формули-1" Льюїс Хемілтон, третьою стала бігунка Діна Ешер-Сміт.

Збірна Англії, що вперше в історії виграла чемпіонат світу з крикету, була названа найкращою командою року. У фіналі чемпіонату світу англійці виявилися сильнішими за збірну Нової Зеландії.

У категорії "Зірка світового спорту" став першим кенійський бігун Еліуд Кіпчоґе, який в рамках проекту Ineos 1:59 Challenge першим в світі пробіг марафон швидше двох годин.

У 2018 році спортсменом року у Великій Британії був визнаний велогонщик Герейнт Томас, який став переможцем знаменитої багатоденки "Тур де Франс".