На скандальному чемпіонаті світу на Росії завдяки "армагеддону" залишилася одна Музичук

У Ханти-Мансійську проходять заключні партії 1/4-ої фіналу чемпіонату світу з шахів серед жінок, за підсумками яких визначають півфіналістів

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну. Анна Музичук покинула турнір, поступившись на тай-брейку росіянці Олександрі Костенюк.

Марія Музичук зіграла Жансае Абдумалік ще 2 партії по 5 хвилин + 3 секунди на хід, і обидві виграла. Перші два раунди тай-брейка (по 25 і 10 хвилин) завершилися внічию 1:1.

Жіночий чемпіонат світу, 1/4 фіналу

Ханти-Мансійськ, Росія

Тай-брейк

Жансае Абдумалік (Казахстан) – Марія Музичук (Україна) – 2:3. Рахунок в матчі – 3:5

Олександра Костенюк (Росія) – Анна Музичук (Україна) – 1,5:0,5. Рахунок у матчі – 2,5:1,5.

Примітка: тай-брейк складається з 2-ох партій по 25 хвилин + 30 секунд на хід. Якщо нічия, то грають додатково 2 партії по 10 хвилин + 10 секунд на хід. Якщо і тоді переможця не виявлять, то проводять ще 2 партії по 5 хвилин + 3 секунди на хід.

За потреби після тай-брейку грають "армагеддон" – партія, в якій у білих є 5 хвилин чистого часу, а чорними – тільки 4. Але чорним для перемоги вистачає і нічиєї в цій партії.