Молода шведка оновила світовий рекорд в плаванні на 50 метрів

23-річна шведська плавчиня побила світовий рекорд на чемпіонаті світу в Будапешті в півфінальному запливі

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на eurosport.com.

У Будапешті завершилися жіночі півфінали чемпіонату світу з водних видів спорту на дистанції 50 метрів вільним стилем. Шведська плавчиня Сара Шестрем встановила світовий рекорд. Вона фінішувала з результатом 23,69 секунди і перевершила попереднє досягнення на 0,04 секунди. Раніше світовий рекорд належав німкені Брітті Штеффен і тримався майже вісім років.

Фінал на цій дистанції відбудеться завтра, 30 липня.

На чемпіонаті світу з водних видів спорту-2017 Будапешті Шестрем вже виграла три медалі. Вона перемогла на дистанції 50 і 100 метрів батерфляєм і стала другою на 100-метрівці кролем.

Раніше на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті 20-річна американка Ліллі Кінг оновила світовий рекорд на дистанції 100 метрів брасом.