Ляхова принесла Україні першу перемогу на командному чемпіонаті Європи

У Ліллі завершився другий день Суперліга командного чемпіонату Європи з легкої атлетики

Про це повідомляє Depo.Сектор. У перший день атлети боролися за вихід у фінали з бігу на 100, 200 400 метрів, 100, 110 і 400 метрів з бар'єрами. А у суботу та неділю відбуваються вже виключно фінали.

Участь у цьогорічній Суперлізі бере 11 команд. Перед заключним днем змагань українці посідають сьоме місце (123 очка), інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

В індивідуальних видах наші спортсмени здобули перемогу та посіли чотири призових місця.

Першу перемогу Україні на командному чемпіонаті Європи з бігу на 800 метрів принесла Ольга Ляхова. Вона найшвидше з усіх учасниць подолала дистанцію - 2:03.09.

Ольга Земляк упевнено лідирувала впродовж усієї дистанції 400 метрів, і лише на фініші її зуміла випередити Лізанне де Вітте з Нідерландів. Час українки - 51.88 с.

Альона Шамотіна до своїх юніорських і молодіжних нагород з метання молоту додала і третє місце на командному чемпіонаті Європи. Атлетка встановила особистий рекорд - 70.02 м.

Поборолася до кінця у фіналі з бігу на 400 метрів з бар'єрами та все ж утрималася у першій трійці Олена Колесниченко - 55.51 с.

Жіноча естафетна команда 4х100 метрів у складі Олесі Повх, Христини Стуй, Яни Качур і Єлизавети Бризгіної - 43.09 с - стала третьою.

Нагадаємо, росіян не пустили на командний чемпіонат Європи.