Легендарний боксер-наркоман різко накинувся на керівників ММА (ФОТО)

Керівник промовтерської компанії Golden Boy Promotions Оскар де ла Хойя пояснив, чому критикує президента UFC Дену Вайта

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на USA Today. "Чорт забирай, так, – не стримав емоцій де ла Хойя. – Я збираюся конкурувати з Деною Вайтом. Колись я запустив Golden Boy Promotions, і тепер ми найбільший гравець в боксі, це саме те, що я збираюся зробити і в ММА".

"Насамперед те, що я сказав про нього, не стосується його особистості, – додав знаменитий у минулому боксер. – Воно про те, що бійці підходять до мене і кажуть: "Нам недостатньо платять. UFC продали за 4 мільярди доларів, а ми з усіх сил намагаємося звести кінці з кінцями. При цьому б'ємося за титул, турнір продається на мільйон PPV, але мені платять тільки 50 тисяч доларів".

"Я не переходжу на особистості. Якщо він хоче дорікнути мені за наркозалежність 15-річної давнини... Дозвольте мені сказати вам одну річ. Після цього я став кращим. Я провів над собою роботу, щоб стати тією людиною, яким я сьогодні є. Я – порядний громадянин Америки. Я старанно працюю, щоб побудувати свій бізнес і піклуватися про своїх бійців. А ти робиш те ж саме? Ти дбаєш про своїх бійців? Чому так багато бійців UFC скаржаться?" – запитав Оскар.

Читайте також: Колишній чемпіон світу з боксу балотується в президенти США

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор