Легендарний бігун вперше з 2014-го року програв марафон

26-річна представниця Кенії Бріджит Косгей другий рік поспіль стає переможницею Лондонського марафону

Легендарний бігун вперше з 2014-го року…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Чемпіонат. Дистанцію в 42 кілометри вона подолала за 2 години 18 хвилин і 58 секунд. Друге місце зайняла бігунка з США Сара Холл (2.22:01), третьою стала кенійка Рут Чепнгетіч (2.22:05).

У змаганні чоловіків перемогу здобув Шура Кітата Тола з Ефіопії (2.05:41), на одну секунду випередивши представника Кенії Вінсента Кіпчумбу (2.05:42). Третє місце зайняв інший легкоатлет з Ефіопії – Сісай Лемма (2.05:45).

Кенієць Еліуд Кіпчоґе зайняв 8-ме місце, показавши результат 2:06:49. До нинішнього дня він виграв 10 різних марафонів поспіль, і ця серія тривала з квітня 2014-го року.

Лондонський марафон мав пройти 26-го квітня, однак через пандемію коронавірусу змагання перенесли на початок жовтня.