Гандбольна "Галичанка" на характері вирвала перемогу в півфіналі Кубка Європи

Львівська гандбольна "Галичанка" в Чехії провела перший півфінальний матч Кубка Європи проти іспанської "Гран Канарії"

Гандбольна "Галичанка" на характері вирв…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Незмінні чемпіонки України мінімально обіграли грізних суперниць.

У другому таймі 16:15 на користь "Галичанки" перетворилися на 19:17 на користь "Гран Канарії". Але українки не здалися і за останню хвилину зуміли не тільки зрівняти рахунок, а й за 4 секунди до сирени закинули 20-ий м'яч. Таким чином "Галичанка" вирвала важливу перемогу.

Ця гра була домашньою для української команди, проходила вона в Чехії. Матч-відповідь відбудеться в Іспанії.