"Динамо" програло Суперкубок України (ФОТО)

У Харкові в басейні "Політех" у матчі за Суперкубок України з водного поло зустрічалися чинні чемпіони України львівські "динамівці" та володарі Кубка зі збірної Харківської області

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Sport.ua. Перший період пройшов в рівній боротьбі, але гості завдяки точному кидку Марко Мартініча забили гол і вийшли вперед. А ось другий період вже був за харків'янами, які не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед 4:2.

Далі господарі басейну тільки нарощували перевагу і навіть вели в три м'ячі 7:4. Однак львів'яни зовсім не збиралися здаватися і скоротили відставання до мінімуму 8:7.

У заключному відрізку матчу суперники обмінялися голами і збірна Харківської області, вигравши поєдинок зі загальним рахунком 9:8, вперше в своїй історії завоювала Суперкубок України.