Чемпіон України ганебно програв у Білорусі і вилетів з єврокубка

Чемпіон України з гандболу "Мотор" поступився в матчі-відповіді чвертьфіналу SEHA-Ліги, де зустрічався з білоруським БГК імені Мєшкова

Чемпіон України ганебно програв у Білору…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Українці посіли друге місце у своїй групі, завдяки чому пропускали стадію 1/8-ої фіналу. У своєму першому матчі плей-оф команда Гінтараса Савукінаса поступилася на виїзді з різницею в два м'ячі – 28:30.

Зустріч в Запоріжжі через коронавірус проходила без глядачів. Після першого тайму українці поступалися з рахунком 11:15 і в підсумку програли матч з різницею в п'ять голів.

Відповідно, далі сіткою рухається БГК, який зустрінеться з найсильнішим у парі "Веспрем" – "Войводіна".

Відзначимо, що брестська команда цього сезону обіграла "Мотор" і в обидвох матчах групового етапу Ліги чемпіонів.