Африканський легкоатлет побив рекорд світу в бігу на 10 км

Чинний чемпіон світу з Уганди легкоатлет Джошуа Чептегеї встановив світовий рекорд в шосейному бігу на 10 км

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на World Athletics.

У забігу на World Athletics Silver Label в іспанській Валенсії, який відбувся 1 грудня, він показав час 26 хвилин 38 секунд.

Попередній світовий рекорд був встановлений у вересні 2010 року, тоді на змаганнях в Утрехті (Нідерланди) кенієць Леонард Комон пробіг дистанцію в 10 кілометрів за 26 хвилин і 44 секунди.

"Це був приголомшливий рік. Перемога в чемпіонаті світу і цей рекорд. Не можу повірити. Звичайно, я знав, що траса у Валенсії досить швидка і дозволяє показати хороший час. Тому я радий, що домігся того, навіщо приїхав на ці змагання", — сказав Чептегеї.

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"