18-річна українська легкоатлетка-красуня сенсаційно двічі встановила світовий рекорд

Юлія Левченко та Ярослава Магучих виступають у фіналі зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Досі (Катар)

18-річна українська легкоатлетка-красуня…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Трибуну. 18-річна Магучих з першої спроби взяла висоту в 2,02 метра. Потім українка з третьої спроби стрибнула на 2,04 метра. Це її новий особистий рекорд.

Також це новий світовий рекорд U-20. Магучих побила його двічі за змагання. Ярослава виграла срібло чемпіонату світу.

Магучих також мала стрибати на 2,06 метра, але відмовилася продовжувати боротьбу. Золото виграла Марія Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором.

Інша українка – Юлія Левченко – посіла підсумкове 4-те місце. Її результат - 2,00, висота 2,02 нашій легкоатлетці так і не підкорилася.