Збірна Росії отримала погані новини піля перемоги над Іспанією

Головний тренер збірної Росії Станіслав Черчесов розповів про стан захисника команда Юрія Жиркова, який був замінений у перерві матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу з Іспанією (1:1, 4:3 - по пенальті)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Спорт-Експрес.

За словами Черчесова, Жирков на ЧС-2018 ризикує вже не зіграти.

"Боюся, для Жиркова це був останній матч на турнірі. Якщо ми його тільки до фіналу не підготуємо. З хворою ногою вийшов, тайм витримав, але потім стало це все позначатися", - сказав тренер.

Збірна Росії зіграє в чвертьфіналі 7 липня в Сочі з переможцем пари Хорватія - Данія, матч між якими відбудеться сьогодні в Нижньому Новгороді (початок - 21:00).